Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Pronájem bytu v RD 3+1, Brno Líšeň

"Místo pro Váš budoucí život v zeleni"

Popis nemovitosti

Pronájem klidného bydlení v rekonstruovaném bytě 3+1 (4+1) s terasou

Nabízíme k pronájmu klidné bydlení v rekonstruovaném bytě 3+1 (4+1) s terasou a možností parkovacího stání. Byt se nachází v hezkém prostředí staré Líšně na ulici Wintrova, v prvním patře RD. Byt disponuje třemi neprůchozími pokoji o rozloze 27m2, 18m2 a 17m2 a jedním průchozím pokojem o velikosti 10m2. Samostatná kuchyň má 17m2. Celková plocha bytu je 100m2, k němuž náleží i 30m2 terasa s krásným výhledem do okolí.

Byt prošel rozsáhlou a zdařilou rekonstrukcí, má samostatný kotel a veškeré samostatné měření. V kuchyni se nachází jídelní stůl se židlemi. Nábytek je možné po dohodě zčásti dodat. Koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem.

Pronájem je vhodný pro tři až čtyři slušné osoby, bez zvířat, nekuřáky. Cena nájmu nezahrnuje platbu za energie, která je ve výši 6.000,-Kč a je zúčtovatelná dle skutečné spotřeby. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoměsíčního nájmu. Byt je volný ihned.

3D scan

Jiří Henčl

Jsem realitní makléř s patnáctiletou praxi a mnohými zkušenostmi ve svém oboru. Jsem makléř zabývající se prodejem a pronájmy nemovitostí především v Brně Líšni a Brně Vinohradech.

 

Jsem ale také člověk věnující se klientovi s osobním přístupem a úspěšné realizaci daného případu.

 


Jiří Henčl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF