Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO Prodej bytu 3+1 Brno, Starý Lískovec

Bydlení nedaleko Univerzitního kampusu Masarykovy univerzity

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka: Prostorný byt 3+1 s lodžií v Brně, Starý Lískovec

Představujeme Vám jedinečnou příležitost ke koupi bytu 3+1 o celkové ploše 70 m2, který se nachází v žádané lokalitě Brna - Starý Lískovec, na ulici Labská. Tento byt je ideálním místem pro život rodiny či jako investice s výhledem na pronájem.

Klíčové vlastnosti:

Velikost: 3+1, 70 m2 + lodžie

Poloha: 1. patro v panelovém domě s výtahem

Orientace: Východní, což zajišťuje příjemné osvětlení

Lokalita: Klidná část v panelové zástavbě, ulice Labská, Starý Lískovec

Dostupnost: Výborná, nedaleko Kampusu Bohunice

Příslušenství: Sklep, společná kolárna

 

Cena nemovitosti je 5.200.000,- Kč včetně provize a právního servisu

 

Popis bytu:

Tento byt se nachází v 1. patře dobře udržovaného panelového domu s výtahem. Díky své východní orientaci je krásně osvětlen přirozeným světlem, což spolu s dobře promyšleným rozložením prostorů zajišťuje příjemné bydlení. Zasklená lodžie s volitelným odsouváním skel nabízí hezký výhled do okolí a poskytuje další prostor pro relaxaci.

Vybavení:

Byt je nabízen v původním, ale udržovaném stavu, což dává novým majitelům skvělou příležitost přizpůsobit si interiér podle vlastních představ. K bytu náleží také praktický sklep, který poskytuje další úložný prostor.

Lokalita:

Starý Lískovec je oblíbená lokalita pro svůj klid, zeleň a výbornou dostupnost do centra města i k významnému obchodnímu centru Kampus Bohunice. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - školy, školky, obchody, restaurace a zdravotnická zařízení. Pro milovníky přírody a sportu je zde mnoho možností pro trávení volného času.

 

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost vlastnit byt v klidné a přesto dobře dostupné lokalitě Brna. Ať už hledáte nový domov pro svou rodinu nebo investiční příležitost, tento byt splní všechna Vaše očekávání. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Půdorys

3-3

Vizualizace kuchyně

v1 v2 

Vizualizace obývacího pokoje

v3 v4

Jiří Henčl

Jsem realitní makléř s patnáctiletou praxi a mnohými zkušenostmi ve svém oboru. Jsem makléř zabývající se prodejem a pronájmy nemovitostí především v Brně Líšni a Brně Vinohradech.

 

Jsem ale také člověk věnující se klientovi s osobním přístupem a úspěšné realizaci daného případu.

 


Jiří Henčl

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF